Welcome to the web site of Czech royal towns. The aim of the web site is to inform about history, architectural monuments a points of interest in cities which belonged to Czech kings and queens and which still have impact of these old ages. Target of our project is to bring this information in well arranged and unusual form, together with photographs made specially for this purpose, located in the map and connected with practical information of accomodation capabilities in the city. We will appreciate you to be inspired with this site to visit some of the royal cities and have an extrordinaty taste of it.

Royal towns
 
  • DOPORUČUJEME
Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

GREEN GARDEN HOTEL


**** hotel
Accomodation Praha : GREEN GARDEN HOTEL

Hotel Green Garden se nachází v Praze na Novém Městě pražském v neorenesanční budově datované od roku 1894. Všechny pokoje pro hosty prošly nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a svou kvalitou a designem vychází vstříc požadavkům náročných hostů.

Hotel Green Garden v Praze ubytování :
Hotel Green Garden v Praze nabízí 60 elegantně zařízených prostorných pokojů. Velké pohodlné postele a luxusní koupelny. Některé pokoje hotelu Green Garden v Praze v nejvyšším podlaží nabízí překrásný výhled na Pražský Hrad. Pro pobyt vozíčkářů jsou zařízené 2 pokoje a všechny prostory v přízemí mají bezbariérový přístup. K dispozici zdarma dětská postýlka. Všechny pokoje hotelu Green Garden v Praze jsou nekuřácké. Ve všech pokojích je TV se SAT, telefon s přímou volbou, mini bar, sejf, klimatizace, vysoušeč vlasů, 2 zrcadla v koupelně a doplňky, pracovní stůl, místo pro sezení s konferenčním stolkem. Na pokojích je připojení k ADSL internetu pomocí kabelu. V celém přízemí je k dispozici wi-fi 30 min - 40 Kč, 3 hod. - 150 Kč, 24 hod. - 400 Kč.

V Praze hotel ubytování Green Garden restaurace :
Hotel Green Garden v Praze restaurace naplní vaše představy na pohodlně strávený večer s vynikajícím jídlem za rozumné ceny. Užijte si pokrmy v elegantně zařízené restauraci s dřevěným dekorem a podlahou z italského mramoru. Restaurace hotelu Green Garden v Praze je skvělím místem pro stravování nebo jen posezení s přáteli u kávy v útulném prostředí. Restaurace má k dispozici 40 míst k sezení, možnost rozšíření se salonky na 95 míst, je otevřena denně od 7:00hod. – do 22:00hod. Nabízí jídla domácí i mezinárodní kuchyně.

Hotel  Green Garden ubytování v Praze konference :
Hotel Green Garden v Praze nabízí ideální podmínky pro pořádání firemních mítinků, školení a prezentací, dále slavnostních večeří, svatebních hostin a soukromých večírků. K dispozici jsou 2 salónky a zastřešená Zelená Zahrada. V ceně každého pronájmu je standardní konferenční vybavení včetně flip chart a projekční plátno. Připlatit si lze za DLP projektor, plazma TV nebo DVD přehrávač.

Green Garden hotel ubytování  v Praze služby :
Hotel Green Garden  v Praze nabízí tyto služby: recepce je k dispozici 24 hodin denně a nabízí směnárenské služby, lístky na koncerty, do divadel, zajištění turistických exkurzí, taxi a pronájem automobilů. Relaxační centrum hotelu Green Garden v Praze nabízí rehabilitační nebo relaxační masáže poskytované zkušenými maséry. Dále si v hotelu Green Garden v Praze můžete dopřát whirlpool a saunu. Sauna je k dispozici suchá nebo parní a oboje mohou být zarezervované pro vaše soukromé využití.

Ubytování  Green Garden v Praze Zelená Zahrada :
HotelGreen Garden v Praze nabízí oázu klidu v rušné části Prahy, kde si můžete posedět s přáteli u šálku dobré kávy? Potřebujete čas pro zklidnění své mysli a ujasnění si svých budoucích kroků v podnikání, či osobním životě? Pak navštivte Hotel Green Garden na Fügnerově nám. v Praze 2 a vstupte do Zelené Zahrady tohoto hotelu. Hotel je 10 minut chůze od Václavského náměstí a necelých 5 minut chůze od linek městské hromadné dopravy na I.P. Pavlova, poskytující snadný přístup do celého města a přilehlých oblastí.Fügnerovo nám. 4
Praha
12000
Praha, Hl.m.Praha
Display in the map

arrivals: , departures:

Services offered

conference/club room, capacity: 50conference roomelevatorlaundry servicedeposit box, free of charge: YES,in the roomroom servicepetsaccess for handicappedair conditioningparking place, directly in hotel: YESgardeninternet access, free of charge: YES,in the roomnon-smoking area24 hours reception deskculture and sporting action arrangementhotel transporttaxiexchange, directly in hotel: YESinternet room, free of charge: YESsauna, directly in hotel: YESsauna, directly in hotel: YESwhirlpool, directly in hotel: YESmassage, directly in hotel: YESrestaurant, directly in hotel: YEScoffee-lounge, directly in hotel: YESlobby bar, directly in hotel: YESSpa & wellnessromanticcongressesaccomodation with childrenbusiness


The information is adapted from trustworthy source and updated directly by the hotel. Booking is available directly from this website.
Accomodation Praha : Hostel Marabou Prague

Hostel Marabou Prague

**+
Marabou is a trendy hostel, only a few steps from the Prague city centre.  Marabou hostel is located in a charming and lively Art-Nouveau district of Zizkov, well known for its dense network of traditional pubs, cosy bars, and cool clubs. From Marabou hostel, it takes no more than 15 minutes to get to the Old Town and other important sights.
Accomodation Praha : Hotel Attic

Hotel Attic

***
The ATTIC Hotel, built in 1993, provides its guests a comfortable stay in a homelike atmosphere. Its great advantage is the location in a quiet place in the centre of Prague.
Accomodation Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

HOTEL STARÝ PIVOVAR

***
Hotel Starý pivovar *** is located in the building of old Motol´s brewery. History of this building begins in 12th century and it was declared as a protected landmark in 2001. Thanks to sensible reconstruction during the period 2003 – 2006 was built up here hotel with well-preserved historical components. Accommodation capacity of the hotel is 130 persons in 40 rooms, some of them are even decorated with mosaics from an original stone walls.
Accomodation Beroun : Pension PRIMUS***

Pension PRIMUS***

***
Accommodation in family pension in a quiet residential area.


More accomodation
Prepared and maintained by SEAL, s.r.o. 2011 Copyright. info@kralovska-mesta.cz TOPlist