Welcome to the web site of Czech royal towns. The aim of the web site is to inform about history, architectural monuments a points of interest in cities which belonged to Czech kings and queens and which still have impact of these old ages. Target of our project is to bring this information in well arranged and unusual form, together with photographs made specially for this purpose, located in the map and connected with practical information of accomodation capabilities in the city. We will appreciate you to be inspired with this site to visit some of the royal cities and have an extrordinaty taste of it.

Royal towns
 
  • DOPORUČUJEME
Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

Hotel Olympik Tristar***


*** hotel
Accomodation Praha : Hotel Olympik Tristar***

Tento moderní a populární hotel sestává ze tří oddělených hotelových objektů: Olympik, Tristar a Artemis dvou různých cenových kategorií. OLYMPIK TRISTAR v Praze je od hlavní budovy (Olympik I) vzdálen 50 metrů. Hotel je velmi výhodně situován u stanice metra Invalidovna (trasa B), pouhé 3 stanice od historického centra města (10 minut jízdy).

Hotel Olympik Tristar v Praze ubytování
Hotelu Olympik Tristar v Praze  má pro hosty připraveno  280 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 465 lůžek. Pokoje jsou řazeny do kategorií standard a komfortnějších business. Pro handicapované jsou k dispozici 2 bezbariérové pokoje. Všechny nekuřácké pokoje hotelu Olympik Tristar v Praze jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu, telefonem, trezorem a minibarem.

Hotel Olympik Tristar ubytování v Praze služby
Hotel Olympik Tristar v Praze poskytuje svým hostům různé druhy služeb jako praní prádla, půjčovnu aut, hotelové taxi, směnárnu, sekretářské a doručovací služby, rezervace jízdenek, letenek a vstupenek, překladatelské, tlumočnické a průvodcovské služby, organizace výletů a okružních cest a transfer peněz. V hotelu hotel Olympik Tristar Praze se též nachází široké konferenční zázemí pro 60 až 500 osob.

Ubytování Olympik Tristar hotel v Praze gastronomie
V ceně ubytování v hotelu Olympik v Praze je zahrnuta bohatá snídaně. Vynikající oběd či večeři si můžete vychutnat v místní moderní restauraci se stylovým barem, který je ideálním místem pro posezení s přáteli či obchodními partnery.

Ubytování v Praze hotel Olympik Tristar okolí
V těsné blízkosti hotelu Olympik Tristar v Praze naleznete Divadlo pod Palmovkou, Hudební divadlo v Karlíně a Hvězdárnu Ďáblice. Během 10 minut jízdy metrem se dostanete do samotného historického centra Prahy, kde můžete navštívit Pražský hrad, Katedrálu sv. Víta, Loretu, Chrám sv. Mikuláše, Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní muzeum a Petřínskou rozhlednu. Za návštěvu také stojí Vyšehrad, pražské Výstaviště, barokní zámek Troja a zoologická a botanická zahrada.U Sluncové 71/14
Praha
18600
Praha, Hl.m.Praha
Display in the map

arrivals: , departures:

Services offered

conference/club room, directly in hotel: NO, free of charge: YESconference room, directly in hotel: YES, free of charge: YESinformation service, directly in hotel: NO, free of charge: YESlaundry service, directly in hotel: NO, free of charge: YES24 hours reception desk, directly in hotel: NO, free of charge: YESculture and sporting action arrangement, directly in hotel: NO, free of charge: YEShotel transport, directly in hotel: NO, free of charge: YEStaxi, directly in hotel: NO, free of charge: YESexchange, directly in hotel: YES, free of charge: YESfitness, directly in hotel: NO, free of charge: YESbowling, directly in hotel: NO, free of charge: YESsauna, directly in hotel: NO, free of charge: YESsightseeing flight, directly in hotel: NO, free of charge: YESmassage, directly in hotel: NO, free of charge: YESrestaurant, directly in hotel: YES, free of charge: YEShikingcongresses


The information is adapted from trustworthy source and updated directly by the hotel. Booking is available directly from this website.
Accomodation Praha : Hostel Marabou Prague

Hostel Marabou Prague

**+
Marabou is a trendy hostel, only a few steps from the Prague city centre.  Marabou hostel is located in a charming and lively Art-Nouveau district of Zizkov, well known for its dense network of traditional pubs, cosy bars, and cool clubs. From Marabou hostel, it takes no more than 15 minutes to get to the Old Town and other important sights.
Accomodation Praha : Hotel Attic

Hotel Attic

***
The ATTIC Hotel, built in 1993, provides its guests a comfortable stay in a homelike atmosphere. Its great advantage is the location in a quiet place in the centre of Prague.
Accomodation Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

HOTEL STARÝ PIVOVAR

***
Hotel Starý pivovar *** is located in the building of old Motol´s brewery. History of this building begins in 12th century and it was declared as a protected landmark in 2001. Thanks to sensible reconstruction during the period 2003 – 2006 was built up here hotel with well-preserved historical components. Accommodation capacity of the hotel is 130 persons in 40 rooms, some of them are even decorated with mosaics from an original stone walls.
Accomodation Beroun : Pension PRIMUS***

Pension PRIMUS***

***
Accommodation in family pension in a quiet residential area.


More accomodation
Prepared and maintained by SEAL, s.r.o. 2011 Copyright. info@kralovska-mesta.cz TOPlist