Welcome to the web site of Czech royal towns. The aim of the web site is to inform about history, architectural monuments a points of interest in cities which belonged to Czech kings and queens and which still have impact of these old ages. Target of our project is to bring this information in well arranged and unusual form, together with photographs made specially for this purpose, located in the map and connected with practical information of accomodation capabilities in the city. We will appreciate you to be inspired with this site to visit some of the royal cities and have an extrordinaty taste of it.

Royal towns
 
  • DOPORUČUJEME
Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

HOTEL STARÝ PIVOVAR


*** hotel
Accomodation Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

Hotel Starý Pivovar v Praze se nachází v objektu starého motolského pivovaru na Praze 5. Historie pivovarské budovy začíná od 12. století, v roce 2001 byla budova Starého Pivovaru prohlášena za památkově chráněný objekt. Citlivou rekonstrukcí v letech 2003 – 2006 vznikl hotel Starý Pivovar v Praze se zachovalými historickými prvky.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze:
Hotel Starý Pivovar v Praze nabízí celoročně krátkodobé i dlouhodobé stylové ubytování. Kapacita ubytování Starého Pivovaru v Praze je 140 osob ve 47 pokojích. Prostory hotelu Starý Pivovar mají bezbariérový přístup a součástí hotelu je 1 pokoj pro hendikepované. Všechny pokoje jsou zařízeny vlastním sociálním zařízením sprchou a WC, nábytkem, posezením a televizí. Některé pokoje jsou dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Hotel Starý Pivovar v Praze dále pro hosty nabízí sekretářské služby, možnost využití hotelového sejfu, parkoviště pro osobní vozy a autobusy, hotelové taxislužby.

Ubytování v Praze hotel Starý Pivovar Restaurace:
Součástí hotelu Starý Pivovar je hotelová restaurace, ve které je důmyslně kombinován moderní design s historickým rázem budovy. Kapacita restaurace je cca 120 osob. Nabídka menu obsahuje od staročeské kuchyně až po mezinárodní. Široký výběr nápojů včetně 4 druhů točeného piva.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze LOBBY BAR & LETNÍ TERASA:
Hotel Starý Pivovar v Praze dále nabízí možnost využití lobby baru s nočním provozem. Hostům hotelu Starý Pivovar v Praze je k dispozici klub, který je vybaven kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem, juke - boxem  s karaoke, případně reprodukovanou hudbou. V letních měsících je otevřená venkovní terasa, kde se připravují speciality na grilu.

Ubytování v Praze Hotel Starý Pivovar KONGRESOVÝ SÁL:
Hotel Starý Pivovar v Praze je vhodný k uspořádání různých rautů, rodinných či firemních oslav, svatebních hostin s možností zajištění kulturních programů na venkovní terase atd. Dle přání klientů hotel Starý Pivovar zajistí veškeré akce včetně kompletního servisu, výzdoby, technického vybavení a gastronomických nabídek s individuálním přístupem. Kapacita kongresového sálu je cca 200 osob.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze Okolí:
V okolí hotelu Starý Pivovar je mnoho možností jak využít volný čas:
Golf 5 min.
Bowling 5min.
Fitness club 10min.
Tenisové kurty 10min.
Koupaliště se sportovním vybavením 10min.Plzeňská 229/9
Praha
15000
Praha, Hl.m.Praha
Display in the map

arrivals: , departures:

Services offered, free of charge: NO (price $1,500,000.00)

, directly in hotel: NO

, free of charge: NO (price $1,500,000.00)
conference/club room, capacity: 80tv roomconference roominformation servicelaundry service, free of charge: YESdeposit box, free of charge: YES,in the hotelroom servicepets, free of charge: NO (price $1,000,000.00)access for handicappedparking place, directly in hotel: YES, free of charge: YES,non-supervisedgardeninternet access, free of charge: YES,in the room24 hours reception deskcateringculture and sporting action arrangementtaxibicycle storesecretary service, free of charge: YESexchange, directly in hotel: YESinternet room, free of charge: YESswimming bath, directly in hotel: NOtennis-court, directly in hotel: NOfitness, directly in hotel: NObilliard, directly in hotel: YEScinema, directly in hotel: NOtheatre, directly in hotel: NOmushroom pickingrestaurant, directly in hotel: YESbar, directly in hotel: YESwineroom, directly in hotel: YESgarden-restaurant, directly in hotel: YESlobby bar, directly in hotel: YESalehouse, directly in hotel: YESinternet coffee, directly in hotel: YES


The information is adapted from trustworthy source and updated directly by the hotel. Booking is available directly from this website.
Accomodation Praha : Hostel Marabou Prague

Hostel Marabou Prague

**+
Marabou is a trendy hostel, only a few steps from the Prague city centre.  Marabou hostel is located in a charming and lively Art-Nouveau district of Zizkov, well known for its dense network of traditional pubs, cosy bars, and cool clubs. From Marabou hostel, it takes no more than 15 minutes to get to the Old Town and other important sights.
Accomodation Praha : Hotel Attic

Hotel Attic

***
The ATTIC Hotel, built in 1993, provides its guests a comfortable stay in a homelike atmosphere. Its great advantage is the location in a quiet place in the centre of Prague.
Accomodation Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

HOTEL STARÝ PIVOVAR

***
Hotel Starý pivovar *** is located in the building of old Motol´s brewery. History of this building begins in 12th century and it was declared as a protected landmark in 2001. Thanks to sensible reconstruction during the period 2003 – 2006 was built up here hotel with well-preserved historical components. Accommodation capacity of the hotel is 130 persons in 40 rooms, some of them are even decorated with mosaics from an original stone walls.
Accomodation Beroun : Pension PRIMUS***

Pension PRIMUS***

***
Accommodation in family pension in a quiet residential area.


More accomodation
Prepared and maintained by SEAL, s.r.o. 2011 Copyright. info@kralovska-mesta.cz TOPlist