Vítáme vás na stránkách českých a moravských královských měst, které přehlednou formou informují o historii, architektonicky významných památkách a turisticky přitažlivých místech měst, která patřila českým králům a královnám a dodnes nesou pečeť dávno minulých dob. Smyslem projektu Královská města je předkládat tyto informace v přehledné, ucelené a nevšední formě spolu s autorskými fotografiemi, vše s lokalizací v mapě a ve spojení s praktickými informacemi o možnostech ubytování v daném městě. Těšíme se, že vás tyto stránky inspirují k návštěvě některého z královských měst a umožní vám ho poznat i z méně tradiční stránky.

Královská Města
 
  • DOPORUČUJEME
Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

HOTEL STARÝ PIVOVAR


*** Hotel
Ubytování Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

Hotel Starý Pivovar v Praze se nachází v objektu starého motolského pivovaru na Praze 5. Historie pivovarské budovy začíná od 12. století, v roce 2001 byla budova Starého Pivovaru prohlášena za památkově chráněný objekt. Citlivou rekonstrukcí v letech 2003 – 2006 vznikl hotel Starý Pivovar v Praze se zachovalými historickými prvky.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze:
Hotel Starý Pivovar v Praze nabízí celoročně krátkodobé i dlouhodobé stylové ubytování. Kapacita ubytování Starého Pivovaru v Praze je 140 osob ve 47 pokojích. Prostory hotelu Starý Pivovar mají bezbariérový přístup a součástí hotelu je 1 pokoj pro hendikepované. Všechny pokoje jsou zařízeny vlastním sociálním zařízením sprchou a WC, nábytkem, posezením a televizí. Některé pokoje jsou dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Hotel Starý Pivovar v Praze dále pro hosty nabízí sekretářské služby, možnost využití hotelového sejfu, parkoviště pro osobní vozy a autobusy, hotelové taxislužby.

Ubytování v Praze hotel Starý Pivovar Restaurace:
Součástí hotelu Starý Pivovar je hotelová restaurace, ve které je důmyslně kombinován moderní design s historickým rázem budovy. Kapacita restaurace je cca 120 osob. Nabídka menu obsahuje od staročeské kuchyně až po mezinárodní. Široký výběr nápojů včetně 4 druhů točeného piva.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze LOBBY BAR & LETNÍ TERASA:
Hotel Starý Pivovar v Praze dále nabízí možnost využití lobby baru s nočním provozem. Hostům hotelu Starý Pivovar v Praze je k dispozici klub, který je vybaven kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem, juke - boxem  s karaoke, případně reprodukovanou hudbou. V letních měsících je otevřená venkovní terasa, kde se připravují speciality na grilu.

Ubytování v Praze Hotel Starý Pivovar KONGRESOVÝ SÁL:
Hotel Starý Pivovar v Praze je vhodný k uspořádání různých rautů, rodinných či firemních oslav, svatebních hostin s možností zajištění kulturních programů na venkovní terase atd. Dle přání klientů hotel Starý Pivovar zajistí veškeré akce včetně kompletního servisu, výzdoby, technického vybavení a gastronomických nabídek s individuálním přístupem. Kapacita kongresového sálu je cca 200 osob.

Hotel Starý Pivovar ubytování v Praze Okolí:
V okolí hotelu Starý Pivovar je mnoho možností jak využít volný čas:
Golf 5 min.
Bowling 5min.
Fitness club 10min.
Tenisové kurty 10min.
Koupaliště se sportovním vybavením 10min.Plzeňská 229/9
Praha
15000
Praha, Hl.m.Praha
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)

, nachází se přímo v hotelu: NE

, je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 80TV místnostPřednáškový sálInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANOSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NETenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NEFitness, nachází se přímo v hotelu: NEBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOKino, nachází se přímo v hotelu: NEDivadlo, nachází se přímo v hotelu: NEHoubařeníRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Praha : Hostel Marabou Prague

Hostel Marabou Prague

**+
Hostel Marabu se nachází v okouzlující secesní čtvrti Žižkov, proslavené především nespočtem klasických pivnic, příjemných barů, tradičních hospod a rušných hudebních klubů či vyhlášených divadel. Přitom historické centrum je co by kamenem dohodil – sotva 15 minut.
Ubytování Praha : Hotel Attic

Hotel Attic

***
Moderní Hotel ATTIC, nově zrekonstruovaný v roce 2004, nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. Velkou výhodou je jeho poloha v klidné části centra Prahy.
Ubytování Praha : HOTEL STARÝ PIVOVAR

HOTEL STARÝ PIVOVAR

***
Hotel Starý Pivovar se nachází v objektu starého motolského pivovaru, historie této budovy se začíná od 12. století, v roce 2001 byla prohlášena za památkově chráněný objekt. Citlivou rekonstrukcí v letech 2003 – 2006 zde vznikl hotel se zachovalými historickými prvky.
Ubytování Beroun : Pension PRIMUS***

Pension PRIMUS***

***
Ubytování v rodinném pensionu v klidném vilové čtvrti.
Ubytování Praha : GREEN GARDEN HOTEL

GREEN GARDEN HOTEL

****
Tento stylový 4* hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, pouze několik minut chůze od proslulého Václavského náměstí a jen pár kroků od stanice metra a tramvaje I.P.Pavlova, poskytující snadnou dostupnost všech významných historických památek a turistických atrakcí.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. info@kralovska-mesta.cz TOPlist